Виправлення прикусу 12+ років

Щоб уникнути неприємностей у вигляді аномалій прикусу у дітей у віці 12 років і старших, слід своєчасно звертатися за професійною допомогою у виправленні прикусу та вирівнюванні зубного ряду. Встановлення брекетів вже досить відома процедура, яку проводить лікар-ортодонт. Брекети є корекційною системою, яка встановлюється в ротову порожнину з метою виправлення патологій ортодонтичного характеру.

На вибір брекетів впливають не лише показання, можливості та побажання пацієнта, але й такі індивідуальні особливості зубів, як тип прикусу, наявність супутніх стоматологічних патологій та стан емалі. Лікар може порадити замість встановлення брекетів використовувати коригувальні пластини чи тренери. Також пластини можуть застосовуватись на етапі підготовки до фіксації брекетів.

Сучасні ортодонти не мають єдиної позиції щодо оптимального моменту для проведення корекції, оскільки кожен етап зростання супроводжується деякими особливостями. Зубощелепна система вважається сформованою приблизно у 12 років, тому ставити брекети у цьому віці вважається цілком безпечно.

Для підбору правильного варіанту лікування конкретно у Вашому випадку – необхідно звернутися до фахівця. Ортодонт у Multident підбере саме той метод виправлення прикусу, який необхідний саме вашій дитині.

Роль батьків і співпраця з ортодонтами. Важливість батьківської участі в ухваленні рішення про необхідність брекетів.

Батьківська участь у прийнятті рішення про необхідність брекетів надзвичайно важлива. Оскільки це стосується лікування і здоров’я вашої дитини, ваша участь і підтримка можуть мати значний вплив на процес і результати лікування. Ось кілька причин, чому батьківська участь є ключовою:

 • Інформоване ухвалення рішень:
  • Батьки мають право на отримання всієї необхідної інформації про стан зубів і прикус своєї дитини, можливі варіанти лікування, переваги та ризики.
 • Психологічна підтримка:
  • Батьківська підтримка важлива для забезпечення психологічного комфорту та мотивації вашої дитини під час лікування брекетами.
  • Ваша підтримка та пояснення процесу лікування можуть зменшити стрес і тривогу у вашої дитини та допомогти їй зосередитися на досягненні позитивних результатів.
 • Дотримання інструкцій:
  • Правильне виконання ортодонтичних інструкцій і режиму носіння брекетів або інших ортодонтичних пристроїв важливе для успішного лікування.
  • Батьки мають відігравати активну роль у нагадуванні та дотриманні рекомендацій ортодонта, це допоможе забезпечити ефективне вирівнювання зубів і досягнення бажаних результатів.
 • Фінансові аспекти:
  • Ортодонтичне лікування може мати фінансові витрати та часові.

Лікуючі лікарі

Горбунова Руслана Юріївна cloud

Горбунова Руслана Юріївна

Серьогіна Іванна Олегівна cloud

Серьогіна Іванна Олегівна

Наші роботи

Всі роботи
before after

Діагноз: Лікування 16 зубів в медикаментозному сні.

Дмитро, 3 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Аліна, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 4 зубів в медикаментозному сні.

Іван, 4 роки

before after

Діагноз: Лікування 20 зубів в медикаментозному сні.

Сергій, 2 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Лев, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 14 зубів в медикаментозному сні.

Олексій, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Давид, 2 роки

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Леонардо, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Вітя, 2 роки

Відгуки в Google наших пацієнтів

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом