Play Video

Про клініку

MultiDent – це сучасна стоматологічна клініка для дітей в центрі Києва. Наша історія почалася в 2015 році з маленького кабінету, де Іванна Олегівна прийняла рішення, що хоче аби якнайбільше дітей мали здорову та гарну посмішку і отримували її без жодного страху за сучасними міжнародними протоколами. Час ішов, кількість лікарів-однодумців зростала. Зараз наша команда нараховує 10 спеціалістів, які мають великий досвід роботи саме з дітками.

Наша команда складається з делікатних, компетентних дитячих стоматологів, які вміють знайти підхід до дитини, уважних асистентів, які знають усі мультфільми у світі, та дбайливих адміністраторів. Лікувати дітей для лікарів нашої команди – це особливе покликання та стан душі. Це робота, яка потребує щирості, трепетного ставлення та бездоганного професіоналізму.

Ми- команда дитячої стоматології “MultiDent”, яка цінує кожного співробітника. Бути частиною сімʼї “MultiDent” – це честь для кожного з нас. Ми дбаємо про свою команду , навчаємо та заохочуємо, щоб разом досягти високих результатів на благо нашим маленьким пацієнтам. Про нас пишуть, знімають репортажі і говорять, бо ми маємо найголовнішу суттєву відмінність від інших – нашу ідеологію. Саме це дозволяє нашим пацієнтам пройти шлях до омріяної посмішки легко, просто та без зайвих зусиль.

З гордістю можемо сказати, що в Мультидент є все необхідне для безпечного лікування дітей у наркозі з використанням інгаляційного препарату Севоран: обладнання експертного класу, штатна анестезіологічна бригада, комфортна кімната пробудження, повний супровід пацієнта на всіх етапах лікування. Ми – клініка адаптаційного лікування та ведемо прийом дітей з особливими потребами, з будь-яким психологічним статусом.

Ідеологія

Діти – головні герої та гості нашої клініки. Тут передбачено все до найдрібніших деталей, щоб і малюкам, і підліткам було спокійно та безпечно: ігровий простір, гарний інтер’єр, доброзичлива атмосфера та кабінети, обладнані за найсучаснішими стандартами.

Ми дбайливо ставимося до психологічного комфорту дитини і суворо дотримуємося нашого головного принципу – лікування без сліз і утримання. Співпраця з дитиною під час лікування та адаптація – це те, з чого ми починаємо знайомство з кожним нашим пацієнтом, у процесі завойовуючи довіру через ігри, спілкування, подарунки, залучення дитини до процесу.

В основу роботи з маленькими пацієнтами ми закладаємо любов. Дуже важливо в роботі з дітьми – розуміти світ дитини, вміти дивитися на ситуацію через його призму і приймати його страхи. Саме тому в нас лікуються діти без наркозу навіть тоді, коли інші рекомендують лікуватись тільки у сні. Ми адаптуємо дитину до відвідування стоматолога, говоримо з нею та знаходимо підхід. 

Другий принцип, якого ми притримуємось завжди – краще запобігти ніж лікувати. Саме тому на першому місці для нас стоїть саме профілактика. Ми слідкуємо щоб наші пацієнти стабільно проходили профілактику, нагадуємо їм та контролюємо процес. 

Ці два пункти дозволяють дитині з радістю відвідувати стоматолога, а батькам не нервувати через необхідність візиту.

Інтерʼєр

i1
i2

ЗМІ про нас (ТСН)

Play Video

Відгуки в Google наших пацієнтів

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом