м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені
Малиш Юлія Ігорівна - Дитячий стоматолог

Малиш Юлія Ігорівна

Дитячий стоматолог
2 роки
клінічний стаж
Записатися на прийом

Привіт, мене звуть Юлія Ігорівна і я дитячий стоматолог дитячої клініки Multident. Коли я вчилася в школі, то для себе точно вирішила, що майбутній моєю професією буде стоматологія, а й саме дитяча. Поступивши і навчаючись вже в академії мій інтерес тільки зростав в цій сфері і коли я вже стала на прийом, я зрозуміла, що анітрохи не помилилася у виборі професії. Адже як же круто приходити на роботу і отримувати масу задоволення від спілкування з дітьми., Спостерігати за тим, наскільки вони індивідуальні, заряджатися від них позитивом і енергією, дізнаватися, чим вони цікавляться і придумувати разом з ними нашу загальну історію, дивитися, як вони дорослішають з кожним днем. Мені дуже важливо з кожною дитиною бути не просто як доктор і пацієнт, а щоб у нас були довірчі відносини, і як же класно, коли приходить дитина і розповідає всі свої секретики, і як вона довго чекала, щоб прийти і поділиться .З кожною дитиною всі емоції ми проживаємо разом і немає кращої подяки, ніж палаючі очі дитини від радості і посмішка на його обличчі
Чому мій вибір припав на дитячу стоматологію Multident, адже дитяча стоматологічна допомога повинна бути тільки якісною, за самими передовими міжнародними протоколами лікування та найкращими матеріалами.
Multident-це те місце, яке створювалося для того, щоб кожному малюку було максимально комфортно і весело і він міг отримати якісну стоматологічну допомогу.
Спасибі Multident за цю неймовірну атмосферу в якій панує дитячий сміх, радісні батьки, які пишаються своєю дитиною і знають, що їхні діти в надійних руках.

Cпеціалізація
Лікар стоматолог-дитячий

ОСОБИСТЕ ПОРТФОЛИО ФАХІВЦЯ

Валерія, 4 роки
Віктория, 7 років
Данил, 3 роки
Стефанія, 4 роки
изображение_viber_2021-02-21_17-42-42.jpg
изображение_viber_2021-02-21_17-42-44.jpg
изображение_viber_2021-02-21_17-42-47.jpg
изображение_viber_2021-02-21_17-42-48.jpg
Лікування 14 зубів без медикаментозного сну і седації
Даня, 3 Року.
2.jpg
Переліковування постійного 6го зуба
Єгор, 8 років
Лечение 2х кариозных зубов
Глеб , 4 Года
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Огляд проходить в ігровій формі
Що входить в консультацію:
  • Знайомство з лікарем під час перегляду мультиків;
  • Рекомендації лікаря по лікуванню і догляду;
  • Застосування стерильного набору при огляді;
  • Прорахунок кошторису на лікування;
error
error
Без вихідних: 9:00 - 20:00
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
(м. Золоті Ворота)