...
Продан Валерій Васильович

Продан Валерій Васильович

Спеціалізація Дитячий анестезіолог
Клінічний стаж 27 років
Освіта Чернівецький державний медичний університет

Вітаю! Мене звати Валерій Васильович , я анестезіолог , як то кажуть з студентської скам’ї. Після закінчення Чернівецького державного медичного університета в 1993 році, по спеціальності лікувальна справа, отримав диплом спеціаліста з відзнакою. І через місяць, після того, окунувся в фантастичний, цікавий і важкий світ анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії.

Здавалось, після закінчення навчання в університеті, все буде зрозуміло і легко. Але всесвіт анестезіологіі необмежений, динамічний і знаходиться в постійному оновленні та удосконаленні, як будь-яка жива наука. Для молодого спеціаліста – це взагалі, як вийти в відкритий космос. Інтернатура на базі Львівського медичного університета стала стартовим майданчиком, з якої стартували мої знання та навички з анестезіологіі. Теоретичний та практичний курси надання анестезіологічного забезпечення дітей усіх вікових груп з різноманітною патологією розвитку різних органів та систем та великою номенклатурою захворюванням засвоювались під час інтернатури.

Анестезіологія – спеціальність, з якою пов’язане все моє життя. Всі знання та навички після інтернатури почав застосовувати під час роботи в багатопрофільній лікарні обласного центра , розпочавши свій трудовий шлях як лікар анестезіолог у відділенні анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії з 1996 року. За плечима велика кількість анестезіологічного забезпечення дітям з вродженими вадами розвитку щелепно-лицевої хірургії , шлунково – кишкового тракту, урологічної патології, нейрохірургічної та інших патологій.

Останні 10 років працюю в лікарні , де чергую як анестезіолог при дитячому травмпункті щелепно-лицевої хірургії та нейрохірургії м.Києва, проводжу анестезіологічне забезпечення при планових та ургентних оперативних втручаннях , седаціях при проведенні МРТ та КТ, бронхоскопіях та гастроскопіях під час видалення сторонніх тіл з трахеї,стравоходу або шлунка, лікування зубів під наркозом. Розуміючи, так звані, особливості відвідування стоматологічного кабінета з метою терапевтичного або хірургічного лікування як дорослими так і дітьми, на початку своєї кар’єри дуже цікавився і досить рано почав працювати із стоматологічною службою в дитячий міській стоматологічній поліклініці. Весь час працюю над собою з метою поглиблення знань та удосконалення навичок як спеціаліста.

Розпочавши роботу в стоматологічній клініці МУЛЬТИДЕНТ максимально використовую весь арсенал своїх знань, практичних навичок та досвіду, використовуючи сучасні технології, методики та міжнародні стандарти, застосовуючи сучасну апаратуру та фармпрепарати, з метою щоб в усіх маленьких пацієнтів, лікування у стоматолога ні коли не викликало негативних спогадів. Якість, гарний настрій та позитивні спогади мета роботи стоматологічної клініки МУЛЬТИДЕНТ.

корисна інформація

Сертифікати
Статті

Чи шкідливий медикаментозний сон для дитини?

Ні, не шкідливо. Це сон такий же як фізіологічний, тільки більш глибокий. Пацієнта

Більше статей

Послуги Лікаря

Запис на прийом

form image

Відгуки в Google наших пацієнтів

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію