...
Забарний Сергій Вікторович

Забарний Сергій Вікторович

Спеціалізація Дитячий анестезіолог
Клінічний стаж 8 років
Освіта Національний медичний університет імені О.О.Богомольця

Вітаю! Мене звати Сергій Вікторович, я дитячий  анестезіолог.

Мрія стати лікарем у мене виникла вже в усвідомленому віці, якраз коли я закінчив школу, тому мрія швидко трансформувалася в ціль. І ось через шість років, я випускник Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, стою на порозі нового вибору. Вибору спеціалізації. Так чому ж Анестезіологія? Ще будучи студентом я підробляв мед.братом анестезистом в одній з київських клінік і вже тоді усвідомив, що Анестезіологія це окремий Всесвіт, який мені хочеться пізнавати! Я вибрав цей напрям за його складність. Робота анестезіологом вимагає велику кількості знань, а так само вміння швидко приймати рішення. Це завжди дуже емоційно і стресово. Але особисто для мене, є те, що завжди перекриває всі труднощі моєї професії – очі моїх пацієнтів і їх перші слова після наркозу. Найчастіше, це завжди слова подяки, ну або щось не зовсім розбірливе (завжди сподіваюся, що це теж щось приємне). Я радію, що є частиною їх шляху до одужання.

Що стосується роботи з дітьми – це те, що мене надихає і додає сил. Знайти спільну мову з ними, безсумнівно, дуже складно, але мені поки вдається. Я завжди щирий зі своїми маленькими пацієнтами та мабуть вони це відчувають.

Чому «Мультидент»? Це інноваційна клініка з прекрасним колективом та оснащенням. Завжди з великим задоволенням іду сюди на роботу за новою дозою позитивних емоцій від сяючих здоров’ям дитячих посмішок!

корисна інформація

Сертифікати
Статті

Анестезія у дитячій стоматології.

Сьогодні ми поговоримо саме про місцеву анестезію для молочних зубів. Дуже часто батьки

Чи безпечний медикаментозний сон

У багатьох людей існує думка, що медикаментозний сон, це дуже небезпечно. Але науково

Більше статей

Послуги Лікаря

Запис на прийом

form image

Відгуки в Google наших пацієнтів

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію