м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені
Буяр Вікторія Андріївна - Дитячий стоматолог. Ортодонт.

Буяр Вікторія Андріївна

Дитячий стоматолог. Ортодонт.
9 років
клінічний стаж
Записатися на прийом

Я вибрала професію дитячий стоматолог не навмисно, ця професія вибрала мене сама), зараз поясню: спочатку був дорослий прийом, який незабаром переріс в дитячий. У мене виходило знаходити спільну мову з дітьми, дітки до мене тягнулися і батьки стали їх до мене записувати, незабаром весь мій прийом перетворився в дитячий) і мені є тепер з чим порівняти! Мої сірі будні трансформувалися в надзвичайно-фантастичну гру, де кожен день не схожий на попередній, мені потрібно бути аніматором, йогом, клоуном, візажистом, скульптором, психологом і все в одній особі. З дітьми не засумуєш! Це люди, які можуть щиро висловити свої емоції, вдячні, багато в чому терплячіщі ніж дорослі, головне знайти підхід, а найголовніше ти відчуваєш таку віддачу емоційну, яку не можуть подарувати дорослі. Тому мій вибір закріпився на дитячої стоматології. Займаючись поглибленням знань з психології та використовуючи їх на практиці, я стала розуміти хто переді мною сидить: «маленький маніпулятор», або «боягуз зайка», «або принцеса», «або серйозний хлопець» (батьки теж грають величезну роль в пізнанні їх дітей) все це допомагає в адаптації дітей, а якщо дитина адаптована, то завдання з лікування набагато спрощуються. Вибрала клініку «Мультидент», так як тут сучасне обладнання, новітні технології, тут все для дітей і про дітей. Чого тільки варта ігрова кімната? Достаток всього полегшує роботу дитячого лікаря стоматолога і робота стає в задоволення.

Cпеціалізація
Лікар стоматолог-ортодонт
Освіта

Українська медична стоматологічна академія

ОСОБИСТЕ ПОРТФОЛИО ФАХІВЦЯ

7 років, звуження верхньої щелепи, дефіцит місця для латеральних різців верхньої щелепи, слабкий тонус кругового м
Дитина, 7 років
 Ортодонтический діагноз: Мезіальний прикус, патологія при якій нижні різці попереду щодо верхніх, викликають зворотний різцеве перекриття. Лікування склало рік за допомогою індивідуальної капи!
Олександр, 4,5 роки!
Ортодонтичне лікування діастеми між верхніми центральними різцями і дефіцит місця для латеральних різців на верхній щелепі. Лікування проходило зі знімним і незнімним апаратами протягом 14 місяців.
Олександр, 7 років!
 Лікування в медикаментозному сні 3 години 8 зубів. З них 4 пульпіту, 3 карієсу і одна герметизація
Аміра, 1 рік 10 місяців!
Було проведено лікування в мед сні 4 години! Складність і тривалість такого мед сну визначали діагнози в зубах, а саме множинні циркулярні карієси в повному обсязі прорізалися зубах. Валерія відмінно сиділа в стоматологічному кріслі, чудово «співпрацювала», але мінусом була відсутність посидючості, що є нормою для такого віку, але і мінус, щоб виконати якісно реставрацію всіх зубів. Було прийнято рішення спільно з лікарем-стоматологом і батьками повністю полікувати всі зуби в мед сні, щоб не викликати «огиду і погані асоціації в лікуванні зубів», так як рано чи пізно це б і сталося (в силу того, що зубів багато уражених карієсом , а 2,5 року дитина довго не сидить і все швидко набридає) .Все пройшло добре, дитина швидко прокинулась і щаслива пішла на ручках у мами! Тепер будемо займатися профілактикою, а не нескінченним лікуванням зубів!Р.S: на фото малятко вже з вилікуваними зубками, пройшло 20 хв після процедури.
Валерія, 2,5 роки!
Був проведений мед сон. Проліковано 7 периодонтитів, 1 пульпіт, 5 глибокого карієсу і все одно не повністю санірувана порожнина рота, на другий мед сон залишилися нижні різці! Здається, що багато часу, але час в мед сні визначає діагноз в зубі: чим складніше діагноз, тим більше часу! Посудіть самі, дорогі батьки, скільки часу Ви проводите в кріслі стоматолога, щоб полікувати канали і поставити фотополімерну пломбу в зубі?! А якщо є гнійний ексудат в каналах через сильний запального процесу?! Так, довго! Так як потрібно всі зуби ізолювати, отпрепарувати, прибрати некротичні маси з кореневих каналів, помити канали, висушити, запломбувати і поставити пломбу або коронку! А якщо зуб сильно зруйнований, під ясна?! Купу роботи потрібно виконати і здається, що дуже багато часу в мед сні, але розбийте все по процесам, за діагнозами, за кількістю зубів і зрозумієте чому так! Щоб виконати роботу якісно для цього потрібен час! Тому профілактика захворювання-це святе! Легше, швидше і дешевше!
Діма, 2,8 роки!
Ортодонтичне лікування діастеми між 11,21 зубами (викликаної короткою вуздечкою верхньої губи) та трьом на верхній щелепі. Проведена пластика вуздечки верхньої губи, лікування часткової брекет системою 2 * 4. Лікування склало 13 місяців.
Діма, 10 років!
Ортодонтичне лікування перехресного прикусу і звуження верхньої щелепи. Лікування незнімним апаратом 6 місяців
Кіра, 7,5 років.
був проведений перший мед сон 3,5 години, в якому пролікували 3 періодонтиту, 1 пульпіт, 4 зуба накрили коронками, так як було зруйновано понад 50% і 2 карієсу. Ксенія в нашу клініку потрапила з гострого болю через біль в зубі і «набряку щоки», дитина не була адаптована, сильно боялась і в принципі мало що давала зробити, прийнято рішення лікуватись в мед сні, так як діагнози невтішні в зубах і вимагають швидкого прийняття лікувальних заходів! «Увійшли в мед сон» через Зак (звеселяючий газ), прокинулися швидко! Фото пацієнта через 10 хв після закінчення мед сну! Батьки задоволені, задоволені і ми! Тепер через місяць готуємося на другий мед сон, в якому будемо лікувати зуби на верхній щелепі!
Ксенія 3,4 року
Починали з лікування зубів, щоб підготувати порожнину рота до ортодонтичного лікування, за цей період часу і встигли адаптуватися в стоматологічному кріслі! Тепер Ліза сама розуміє і точно знає, що хоче мати красиву посмішку, а ми в цьому допоможемо) Перший етап полягав у розширенні верхньої щелепи і виведення верхніх передніх зубів з блоку нижніх. Ліза і батьки дотримувалися всіх правил активації, тому досягли бажаного результату! Стежили за гігієною апарату і порожниною рота, як результат відсутність карієсу!
Ліза, 10 років!
Ортодонтический діагноз: Перехресний прикус-Перехресний прикус - це патологія прикусу, при якій порушено перекриття між верхніми і нижніми зубами так, що в деякі відділи або поодинокі зуби нижньої щелепи закривають відповідні верхні. Ортодонтичне лікування за часом склало 7 місяців, лікування було незнімним апаратом на верхній щелепі.
Лука,4 роки.
лікування в мед сні 5,5 годин15 зубів з них:2 періодонтити і 13 карієсу
Макар-Кевін 3,9 років
Завершено лікування 5 зубів. Раніше було лікування в інший стоматології, де були поставлені цементні пломби (адаптації дитини там не було, відповідно був негативний досвід в лікування) Було прийнято рішення перелікувати раніше ліковані зуби. В ході лікування під пломбами виявлений вторинний карієс. Коли дитина йде в стоматологію, як до себе додому, а до лікаря відноситься, як до друга, то ймовірність якісного лікування в рази збільшується! Робота приносить задоволення і лікаря і дитині)
Макс,6 років.
Лікування в медикаментозному сні 8ми зубів з усього 13-три ,що прорізалися. Через нічні годування такі ураження. Часто батьки думаю що це просто наліт. Але гостра стадія карієсу, виглядає саме так-у вигляді білих / жовтих плям!
Маша, 1,5 роки
Було проведено 2 мед сну: перший 6 годин, другий 3,5! Проліковано 14 зубів! І зараз малятко прийшло планово на професійну чистку зубів, сама сіла в крісло і нікапелькі не відчувала страху і переживань, так як знала, що за гарне поводження Фея обов
Настя 3,5 роки!
Санували порожнину рота і тепер займаємося ортодонтичним лікуванням! Деформація зубного ряду на верхній щелепі і неправильне положення верхнього центрального різця викликано тим, що «вчасно не випав молочний зуб» і постійний виріс за ним .. Тепер будемо носити знімну пластинку для того, щоб зробити рівні зуби і вивести 11 зуб з зворотного перекриття. Щоб даній ситуації не було у Вашої дитини необхідно раз в 3 місяці приходити на огляд і стежити за фізіологічної зміною молочних зубів
Софія, 8 років!
За терапевтичними показаннями був видалений 7.4 зуб. Щоб запобігти деформації нижнього зубного ряду і зберегти місце для зачатка постійного зуба була поставлена ​​розпірка. Кільце щільно фіксується на зуб за допомогою сучасного матеріалу, аналогічного пломбувальному. Протягом усього лікування він виділяє мікродози фтору для профілактики карієсу під кільцем.Чи буде кільце заважати дитині жувати і розмовляти?Період звикання до конструкції займає 1-2 дні.Наявність кільця не впливає на мову і жування. Важливо !!!!!!!!!! Слід уникати відкушування твердої їжі на стороні кільця.Не давайте дитині жувальну гумку, солодку і липку їжу.Звертайте увагу вашої дитини на те, як щільно тримається кільце на зубі, і самостійно перевіряйте це при чищенні зубів.У разі поломки апарату або розцементуваннякільця, необхідно звернутися до лікаря для лагодження і повторної установки.Не забувайте приходити до ортодонта на контрольні огляди раз в 3-6 місяців. Під час планового огляду лікар перевіряє фіксацію кільця і ​​спостерігає за майбутнім постійним зубом, щоб вчасно зняти утримувач простору - при появі зуба.
Еліна, 7 років!
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Огляд проходить в ігровій формі
Що входить в консультацію:
  • Знайомство з лікарем під час перегляду мультиків;
  • Рекомендації лікаря по лікуванню і догляду;
  • Застосування стерильного набору при огляді;
  • Прорахунок кошторису на лікування;
error
error
Без вихідних: 9:00 - 20:00
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
(м. Золоті Ворота)