Лікування зубів дітям з особливими потребами

У дитячій стоматологічній клініці «Multident» працюють лікарі, які мають досвід лікування дітей з різними супутніми захворюваннями, що дозволяє в кожному випадку розробити оптимальну стратегію лікування зубів в індивідуальному порядку і знайти підхід до особливої дитини.

Лікування зубів у дітей з синдромом Дауна

У дітей з синдромом Дауна часто знижений імунітет, вони схильні до респіраторних захворювань. Часто у таких дітей зустрічається множинний карієс. При цьому, якщо дитина досить контактна, абсолютно не виключається можливість лікування зубів під місцевою анестезією.

При вирішенні лікувати зуби під наркозом (загальна анестезія), необхідні консультації вузьких фахівців, відповідно до індивідуального стану здоров’я кожного малюка, що залежать від сукупності наявних у нього ознак даного генетичного синдрому.

Лікування зубів у дітей з Аутизмом і ДЦП

Щоб уникнути додаткового стресу у дитини, що страждає аутизмом або у дитини з дитячим церебральним паралічем, в ранньому та дошкільному віці часто рекомендується проводити всі стоматологічні маніпуляції під наркозом. Прийом антипсихотичних препаратів при аутизмі вимагає обов’язкового обговорення з лікарем анестезіологом.

У клініці «Multident» використовується також і метод ЗАКС(закис азоту – кисневої седації), який у багатьох випадках дозволяє обійтися без загальної анестезії і в той же час уникнути зайвих навантажень на психіку дитини, пов’язаних з роботою бормашини.

Лікування зубів у дітей із захворюванням серця

Якщо дитина із супутнім пороком серця, спокійно ставиться до необхідності стоматологічних маніпуляцій, і не передбачається велике втручання, то особливостей стоматологічного лікування ніяких немає. Іноді можливе поєднання лікування під місцевою анестезією з методом ЗАКС. Якщо ж лікування зубів доводиться проводити під наркозом, то після отримання результатів кардіологічного обстеження (ЕКГ, ЕХО-КГ, висновок кардіолога і / або кардіохірурга), в залежності від виду ВПС і ступеня компенсації лікар анестезіолог зможе прийняти рішення про можливість амбулаторного надання даного виду медичної допомоги, або порекомендує сім’ї дитини звернутися в стаціонар.

Лікування зубів у дітей з епілепсією

Стрес, що провокується лікуванням зубів (страх, звук бормашини, неприємні відчуття у дитини при стоматологічних маніпуляціях), може викликати напад навіть при легкому перебігу захворювання. Тут дуже важлива психологічна підготовка дитини батьками перед візитом до стоматолога і своєчасний прийом протисудомних препаратів. Дуже багато залежить від доброзичливості лікаря, що докладає всіх зусиль для встановлення психологічного контакту з маленьким (або не дуже) пацієнтом. При цьому необхідно розуміти і батькам, і лікарю стоматологу, що епілепсія, особливо маніфестувавша в ранньому віці, іноді може викликати зміни в особистості і поведінці дитини (затримка психомовного розвитку, агресивність), які унеможливлюють продуктивний контакт і проведення лікування. Тоді єдиним варіантом стає лікування зубів під наркозом.

Лікування зубів у дітей з бронхіальною астмою

Обов’язково попередьте стоматолога про наявність супутньої бронхіальної астми у Вашої дитини!

Стрес, пов’язаний з відвідуванням стоматолога і застосуванням місцевих анестетиків в ряді випадків, можуть спровокувати приступ. Застосування місцевих анестетиків, до складу яких входить адреналін (епінефрин) протипоказано через високоалергенні сірковмісні стабілізатори.

При звичайному відвідуванні стоматолога необхідно захопити з собою препарат першої допомоги, яким ви користуєтеся для купірування гострого нападу бронхіальної астми у Вашого малюка вдома (балончик-інгалятор). У клініці є аптечка першої допомоги, що включає антигістамінні і глюкокортикоїдні препарати.

Застосування загальної анестезії при лікуванні зубів у дітей із захворюваннями дихальних шляхів вимагає особливої ​​обережності та високий рівень кваліфікації лікаря-анестезіолога.

Лікуючі лікарі

Андрущенко Дарина Євгенівна cloud

Андрущенко Дарина Євгенівна

Буценко Дарія Віталіївна cloud

Буценко Дарія Віталіївна

Кондрух Наталія Романівна cloud

Кондрух Наталія Романівна

Серьогіна Іванна Олегівна cloud

Серьогіна Іванна Олегівна

Уваров Павло Геннадійович cloud

Уваров Павло Геннадійович

Фурсова Вікторія Олександрівна cloud

Фурсова Вікторія Олександрівна

Наші роботи

Всі роботи
before after

Діагноз: Лікування 16 зубів в медикаментозному сні.

Дмитро, 3 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Аліна, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 4 зубів в медикаментозному сні.

Іван, 4 роки

before after

Діагноз: Лікування 20 зубів в медикаментозному сні.

Сергій, 2 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Лев, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 14 зубів в медикаментозному сні.

Олексій, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Давид, 2 роки

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Леонардо, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Вітя, 2 роки

Відгуки в Google наших пацієнтів

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом