...

Лікування періодонтиту молочних зубів

Періодонтит – запальне захворювання кореня зуба та прилеглих до нього тканин. Часто його поява пов’язана із невчасним чи неповним вилікуванням пульпіту, коли інфекція розповсюджується на прилеглі структури зуба.

Лікування періодонтиту у дітей – основні нюанси:

Зазвичай, періодонтит у дітей є результатом ускладнень, що виникають через неправильне або несвоєчасне лікування пульпіту. Пульпіт характеризується запаленням внутрішньої частини зуба (пульпи), де розташовані численні нервово-судинні закінчення. При його неправильному лікуванні запалення може поширитися на прилеглі тканини, що призводить до виникнення періодонтиту.

Періодонтит може виникнути внаслідок травмування зубів або у зв’язку із парадонтозними захворюваннями порожнини рота. Крім того, іноді його поява пов’язана із застосуванням лікарських препаратів високої токсичності, таких як миш’як, наприклад.

Чим небезпечний періодонтит?

В роті вашої дитини виникла гнійна інфекція, що створює ризик її подальшого поширення по клітковині. Існує можливість виникнення абсцесу (обмеженого запалення) чи флегмони (запалення без чітких кордонів). Цей процес відбувається в головній частині тіла, поруч із головним мозком!

Друга серйозна небезпека полягає в можливості втрати постійного зуба. Якщо нічого не робити, його стане неможливо врятувати.

Висновок: не зволікайте з лікуванням, уникайте досягнення ситуації, яка може стати небезпечною! Негайно зверніться до лікаря для вирішення цієї проблеми.

Варіанти лікування періодонтиту

Після аналізу стану кореневих каналів та тканин зуба досвідчений лікар вибирає оптимальний метод лікування, враховуючи вік пацієнта.

  • Консервативний шлях включає в себе використання біосумісних матеріалів для пломбування кореневих каналів, що нейтралізує розвиток бактерій. Цей метод є безпечним для дитини та гарантує хороший і прогнозований результат. Рекомендується завершувати лікування пульпіту та періодонтиту за допомогою покриття зуба коронкою, такою як металеві коронки для жувальних зубів чи цирконієві для передніх.
  • Хірургічний метод використовується у випадках критичного руйнування кореня зуба (понад 50%), заміни молочних зубів на постійні, можливості переходу запалення на зростаючий поруч з ним постійний зуб, або невдачі консервативного лікування періодонтиту.

Клініка надає професійну допомогу у лікуванні періодонтиту, забезпечуючи збереження здорової посмішки та правильного прикусу на тривалий період. Застосовуються сучасне обладнання та ефективні матеріали для гарантії високої якості послуг.

Лікуючі лікарі

Андрущенко Дарина Євгенівна cloud

Андрущенко Дарина Євгенівна

Буценко Дарія Віталіївна cloud

Буценко Дарія Віталіївна

Кондрух Наталія Романівна cloud

Кондрух Наталія Романівна

Серьогіна Іванна Олегівна cloud

Серьогіна Іванна Олегівна

Уваров Павло Геннадійович cloud

Уваров Павло Геннадійович

Фурсова Вікторія Олександрівна cloud

Фурсова Вікторія Олександрівна

Наші роботи

Всі роботи
before after

Діагноз: Лікування 16 зубів в медикаментозному сні.

Дмитро, 3 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Аліна, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 4 зубів в медикаментозному сні.

Іван, 4 роки

before after

Діагноз: Лікування 20 зубів в медикаментозному сні.

Сергій, 2 роки 4 місяці

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Лев, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 14 зубів в медикаментозному сні.

Олексій, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Давид, 2 роки

before after

Діагноз: Лікування 12 зубів в медикаментозному сні.

Леонардо, 3 роки

before after

Діагноз: Лікування 10 зубів в медикаментозному сні.

Вітя, 2 роки

Відгуки в Google наших пацієнтів

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом