м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені
Забарний Сергій Вікторович - Анестезіолог-реаніматолог

Забарний Сергій Вікторович

Анестезіолог-реаніматолог
5 років
клінічний стаж
Записатися на прийом

Я, Забарний Сергій Вікторович, лікар анестезіолог. Мрія стати лікарем у мене виникла вже в усвідомленому віці, якраз коли я закінчував школу, тому мрія швидко трансформувалася в ціль. І ось через шість років, я випускник Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, стою на порозі нового вибору. Вибору спеціалізації. Так чому ж Анестезіологія? Ще будучи студентом я підробляв мед.братом анестезистом в одній з київських клінік і вже тоді усвідомив, що Анестезіологія це окремий Всесвіт, який мені хочеться пізнавати! Я вибрав цей напрям за його складність. Робота анестезіологом вимагає велику кількості знань, а так само вміння швидко приймати рішення. Це завжди дуже емоційно і стресово. Але особисто для мене, є те, що завжди перекриває всі труднощі моєї професії - очі моїх пацієнтів і їх перші слова після наркозу. Найчастіше, це завжди слова подяки, ну або щось не зовсім розбірливе (завжди сподіваюся, що це теж щось приємне). Я радію, що є частиною їх шляху до одужання.
Що стосується роботи з дітьми - це те, що мене надихає і додає сил. Знайти спільну мову з ними, безсумнівно, дуже складно, але мені поки вдається. Я завжди щирий зі своїми маленькими пацієнтами та мабуть вони це відчувають.
Чому «Мультидент»? Це інноваційна клініка з прекрасним колективом. Завжди з великим задоволенням йду сюди на роботу за новою дозою позитивних емоцій від сяючих здоров'ям дитячих посмішок!

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Огляд проходить в ігровій формі
Що входить в консультацію:
  • Знайомство з лікарем під час перегляду мультиків;
  • Рекомендації лікаря по лікуванню і догляду;
  • Застосування стерильного набору при огляді;
  • Прорахунок кошторису на лікування;
error
error
Без вихідних: 9:00 - 20:00
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
(м. Золоті Ворота)