Про нас

Ваших діток чекає дружелюбний персонал, досвідчені  лікарі, сучасне обладнання і море позитивних вражень!

Ми зможемо знайти загальну мову з любою дитиною, не залежно від її віку. Для лікування різних захворювань використовуються тільки якісні і ефективні препарати високої якості.

Всупереч помилковій думці багатьох батьків, молочні зубки потребують якісного догляду і  своєчасного лікування. Ефективно вирішити стоматологічні проблеми, може тільки досвідчений лікар- спеціаліст в дитячій стоматології.


Відвідувати зубного лікаря потрібно як мінімум раз на півроку, щоб уникнути дефектів прикусу і хвороб корінних зубів. Стоматологія для дітей в Києві пропонує послуги кваліфікованих фахівців за доступними цінами.

Дитячий стоматолог в Києві- стоматологія «Multident»

Здравствуйте, мене звати  Іванна Олегівна, я - дитячий лікар-стоматолог.

Я дуже люблю дітей і тому вибрала саме цей напрямок, щодня отримуючи неймовірну емоційну віддачу від спілкування з дітьми різного віку. Допомагати дітям набагато складніше, ніж дорослим, але й нагорода набагато цінніша: посмішка після лікування і повні подяки очі, значно більше будь-яких слів.

Кожна дитина не схожа на інших. Тому особливу увагу я приділяю індивідуальній роботі з маленькими пацієнтами та їхніми батьками.

        Дуже важливо в роботі з дітьми - розуміти світ дитини, вміти дивитися на ситуацію через його призму і приймати його страхи. І коли страхи дитини вдається подолати, я відчуваю величезну радість !!! І я добре знаю, кому потрібно включити «Лунтик», а кому «Щенячий патруль»

 

Каріозні молочні зубки потрібно лікувати. Від стану тимчасового зубного ряду, залежить стан постійних зубів. «Мультідент» надає широкий спектр послуг по корекції і профілактиці стоматологічних хвороб.

Ми здійснюємо лікування:

  1. Пульпіту за особливою закордонною методикою. У багатьох випадках процедуру вдається виконати  за один прийом.
  2. Гострого, хронічного і травматичного періодонтиту.
  3. Травмованих зубів.
  4. Кандидозного, герпетичного і афтозного стоматиту.

 

         Дитячий зубний лікар в Києві в стоматології «Multident» призначає і проводить професійну чистку, герметизацію фісур і фторування зубів. Ми своєчасно діагностуємо ортодонтичні проблеми і пропонуємо установку брекетів, трейнерів і елайнерів. Видаленням молочних зубів займається дитячий стоматолог-хірург.

        Перед візитом до лікаря, кожна дитина проходить адаптацію. Це допомагає маленькому пацієнтові позбутися страху. Наші лікарі - професіонали в галузі дитячої стоматології. Для лікування і корекції ми застосовуємо тільки перевірені і безпечні методики, препарати і пристрої. У клініці нове і сучасне обладнання. Для максимального комфорту малюка, хороший дитячий стоматолог в Києві застосовує методику лікування під час медикаментозного сну і седацію. Такі процедури дозволяють  лікарю швидко і якісно виконати необхідні маніпуляції, а дитині - уникнути стресу. Також в нашій клініці надають професійну допомогу дітям з особливими потребами (синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП, захворюваннями серцево-судинної системи, цукровий діабет, астму та епілепсію).

Дитячих анестезіолог- реаніматолог в нашій клініці в Києві 

Здравствуйте, мене звати  Ярослав Євгенійович.

Я лікар, дитячий анестезіолог-реаніматолог, категорія вища. Закінчив педіатричний факультет Київського медичного інституту.

Медичну кар'єру починав фельдшером реанімаційного відділення, працював анестезіологом-реаніматологом у відділенні реанімації новонароджених Інституту кардіохірургії ім.Н.Н. Амосова, відділенні анестезіології та інтенсивної терапії дитячих клінік Інституту нейрохірургії ім. А.П., Рамоданова, в реанімації Київської дитячої інфекційної лікарні.

        Останні кілька років працюю в галузі стоматологічної анестезіології.

У нас зібрана команда професіоналів, людей, що мають величезний досвід роботи в сфері дитячої анестезіології та інтенсивної терапії дитячого віку.

Основне в нашій роботі - безпека пацієнта. Не буває незначних наркозів і незначних втручань - все дуже «по дорослому» тим більше у маленьких пацієнтів.

Двері нашої дитячої стоматології відкриті для кожного!