м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

Адаптація в кріслі у стоматолога (навіщо вона потрібна?)

Адаптація в кріслі у стоматолога (навіщо вона потрібна?)

Насправді адаптація дитини в кріслі у стоматолога- це один з найважливіших етапів підготовки дитини до лікування і тільки правильна адаптація дасть можливість якісно і безболісно усунути всі захворювання порожнини рота.

На жаль не всі батьки спочатку правильно сприймають даний підхід до лікування, але після того як вони все ж довірилися нашого підходу в 99% випадків залишаються задоволені кінцевим результатом.

Багато батьків не зовсім розуміють, що дає дана адаптація і їм здається, що якщо дитина сидить або сиділа у іншого лікаря в кріслі, а також дав обіцянки батькам що він готовий до лікування, то він вже і так адаптований і ніякі адаптації більше не потрібні дитині . На насправді-це помилкова думка. Так як дитячий лікар стоматолог працює з високособоротистим обладнанням яке як допомагає в лікуванні пацієнта, так і може завдати фізичної шкоди здоров'ю пацієнта. Тому адаптація- це основа якісного та ефективного стоматологічного лікування у дітей.

При знайомстві дитячого лікаря стоматолога з дитиною, лікар повинен визначити ступінь контактності дитини, як дитина реагує на стоматологічне обладнання, як реагує на сторонні звуки, чи дає він лікарю зробити елементарні маніпуляції (чистку) і як він на них реагує. І тільки після цього дитячий лікар стоматолог може приступити до лікування більш складних захворювань порожнини рота.

Експерт статті, яку Ви читаєте:
Малиш Юлія Ігорівна
Дитячий стоматолог
2 роки
клінічний стаж
Записатися на прийом