м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Стефанія 2 роки 4 місяці.
Стефанія 2 роки 4 місяці.

Лікування в «медикаментозному сні» .Дуже складна робота, але ми подужали це за раз, так як мама дуже хвилювалася і ні стоматолог, ні вона цього б не пережили ще раз, зуби ще не повністю прорізалися і вже зіпсувалися. 

Стефанія, 3 роки
Стефанія, 3 роки

Лікування всіх верхніх зубів в «медикаментозному сні» Сподобалося у нас, прокинулася і йти не хотіла. 

Полина , 1,5 года
Полина , 1,5 года

Лечение 8ми зубов во сне . Очень хорошо когда родители приходят вовремя ...обошлись 2мя часами лечения , через полгода это было бы уже 4 часа ... у деток очень стремительно разрушаются зубки! 
Чистите зубы малышам ... все больше и больше у меня пациентов в весовой категории-10кг ... такие манюни, на спинке стоматологического кресла помещаются ... берегите зубы своих детей!!!

Андрій
Андрій

Маленька реставрація - для великої усмішки Дуже часто, останнім часом, в моєму кріслі виявляються батьки моїх маленьких пацієнтів. Ось ми і мамі Андрійка забрали комплекси, все життя нормально не посміхалась ... каже: «Іванна Олегівна, не зрозумію, чому мені раніше не запропонували це зробити» На одну щиру посмішку більше. 

Поліна 1 рік 7 місяців
Поліна 1 рік 7 місяців

Лікування уві сні 4-ри періодонтити і 4-ри- карієси Рука не піднялася видалити. Малятко вже не спала ночами, так як турбували зубки, приїхали до нас з Миколаївської області, відстань не є перешкодою, бережіть зуби дітям. 

Віра, 4 роки
Віра, 4 роки

 Ця дівчина вже була у нас. Ось ми і дійшли до самого страшного зуба. 5 -ть раз лікар намагався «вбити» цей зуб, як мамонта, а зуб все не хотів вмирати .... немає, щоб зробити анестезію і не катувати дитину, всі 5-ть разів без анестезії і по живому нерву, поки Віра не почала мітингувати. Нарешті епопея з цим зубом закінчена PS: батьки, зверніть увагу яке довге коріння в зубах у дітей у віці 4-х років (цей зуб повинен достояти до 10-12 років) ... і якщо в молочних жувальний зубах дірка, то в такому віці, його не можна видаляти ... так як на місце видаленого, змістяться сусідні зубки ... і постійні прорізуються вже не на своєму місці. 

Платон, 4 роки
Платон, 4 роки

Лікування 16-ти зубів уві сні, в 2 етапи. 

Маруся, 1 рік 5 місяців
Маруся, 1 рік 5 місяців

 Маленький ангел., 10кг) Лікування 4х передніх зубів і герметизація 4х четвірок (дуже важлива процедура для дітей такого раннього віку).

Ела, 2 роки 5 місяців.
Ела, 2 роки 5 місяців.

Лікування в медикаментозному сні. Всього 13-ть зубів - лікували 8: в 6-ти пульпіти і в 2-х карієси

 Соня 1 рік 5 місяців.
Соня 1 рік 5 місяців.

Лікування передніх 4-х зубів і герметизація 2-х верхніх 4-к. Рекомендую усім мамам, у кого малюки в такому віці, вже з такими проблемами- робити герметизацію ( "заливку" поглиблень в зубі на жувальній поверхні) жувальних зубів . Р.S: "зелені ясна" - це спеціальна ниточка, яка ставиться перед лікуванням. Як завжди забули сфотографувати "до", довелося фотографувати в процесі.