м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені
RU UA

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Ася, 2 роки
Ася, 2 роки
Така маленька, 11 кг. Лікування 8-ми зубів в медикаментозному сні. Реставрації.
Тіні, 1 рік 9 місяців.
Тіні, 1 рік 9 місяців.

Лікування 8-ми зубів з 12. 

Лікування проходило в медикаментозному сні, так як з таким пупсиком неможливо домовитися про таке глобальне, малоприємне лікуванні.

 
Ліза, 4 роки
Ліза, 4 роки

Полікували 11 зубів за 3 дні, БЕЗ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО СНА І седацией!Таке лікування підходить не для всіх і не завжди. Цього разу -у виняток. Так як дитина до нас прилетіла з Австрії спеціально щоб полікувати зубки, на 3 дні. Почали ми з адаптації ..Щоб не відбити бажання лікувати зуби на все життя. Потім кілька візитів в день до мене (зараз вона вже відчуває себе як вдома в клініці) сьогодні полікували за 1 візит 3 зуба: 2 пульпіту і 1 періодонтит.

 Тарас, 5 років.
Тарас, 5 років.

Адаптували і пролікували 14 зубів БЕЗ медикаментозного сну і седації

 Аліса, 4 роки.
Аліса, 4 роки.

Лікування БЕЗ медикаментозного сну і седації. Без утримань! Тільки наша психологічна підготовка і адаптації.Прийшла до нас лікуватися в істериці ... початок нашого лікування було маловтішні, так як було 11 периодонтитов, з яких один за одним давали загострення (гній в кореневих каналах), з яких вдалося зберегти тільки 5 зубів ... 6 видалили .. і лікування 1 пульпіту .. і 4 карієсу ... лікування такого обсягу для такого малятка, БЕЗ медикаментозного сну - героїзм.Так, були сльози .. соплі, але ми впоралися і всі щасливі)

Катюша , 4 роки
Катюша , 4 роки

Лікування в медикаментозному сні, перша частина-верхні 10 зубів. Попереду ще 6 нижніх.

Кристиан, 3 роки
Кристиан, 3 роки

Лікування 13 зубів і видалення 1-го зуба в медикаментозному сні. Через 30 хв після лікування вже був в поїзді)

Димка, 1,5 роки.
Димка, 1,5 роки.

Лікування 8-ми каріозних зубів в медикаментозному сні

Захар , 2.5 роки
Захар , 2.5 роки

Лікування 14 зубів в «медикаментозному сні». Були у мене на консультації і огляді 3 місяці тому, і за планом було лікування 4 зубів і в 8 зробити герметизацію (профілактика карієсу) ... так планували ... але в зв'язку із затяжними соплями не змогли почати лікування. І сьогодні, через ВСЬОГО 3 місяці 14 каріозних зубів

Марианна , 3 роки
Марианна , 3 роки

Лікування 13-ти зубів в «медикаментозному сні». Художня реставрація передніх зубів