м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Захарчик, 3 роки.
Захарчик, 3 роки.

Прилетів до нас з Іспанії лікувати зубки, так як там такого не роблять, зі слів Мами .. Дуже складна робота, як для лікування в 1 етап. Зазвичай такі великі роботи розбиваю на 2-а етапи. Малюк вже прокинувся, грає в ігровій кімнаті. Батьки щасливі , і в мене приємна втома, коли я бачу щасливі очі батьків ..

Соломія, 1 рік 10 місяців
Соломія, 1 рік 10 місяців

Лікування 8 ми зубів Раніше дитині посріблили зуби, але псуватися вони від цього не перестали ,сріблення - це застарілий, не діючий метод лікування карієсу !!! Батьки не можуть проконтролювати подальше руйнування зуба, так як вони стають чорні і не видно глибини враження ! !!! не срібліть зуби дітям !!! 

Андрій, 2,5 роки
Андрій, 2,5 роки

Лікування 13 -ти зубів уві сні .... з них: 4-ри пульпіти і 1 періодонтит Місяць тому у мене були на консультації і ситуація була трохи краща. Якщо не лікувати зуби малюкові, з кожним днем, йому все важче і важче їсти ... вони не випадають так «скоро», як ви думаєте! Жувальні молочні зуби служать дитині до 10-12 років, любіть своїх дітей і чистіть їм зуби 2-а рази на день! В молочних зубах теж є нерви, які запалюються і болять!

Варя, 1, 5 роки
Варя, 1, 5 роки

Лікування 9 ти зубів уві сні.

Вадим, 3 роки.
Вадим, 3 роки.

Особливий малюк. Аутизм Лікування 12-ти зубів. Уві сні. 

Тимур, 1 рік 6 місяців
Тимур, 1 рік 6 місяців

 Такий красень. Лікували "уві сні" 8 -ми зубів

Амір, 3 роки
Амір, 3 роки

Лікувався менше року назад в наркозі, в одній з відомих дитячих стоматологій ... як бачимо, не завжди наркоз - запорука якісного лікування, на жаль. Мама була у відчаї коли прийшла до мене з Аміром, а Амір був дуже стривожений і з істерикою заходив в кабінет, перші півгодини я сама мало вірила що щось вийде без наркозу , но вдалось адаптувати і пролікувати 12 зубів, з анестезією і коффердамом по протоколу и без єдиної сльозинки, головне показати хто головний. 

Стефанія 2 роки 4 місяці.
Стефанія 2 роки 4 місяці.

Лікування в «медикаментозному сні» .Дуже складна робота, але ми подужали це за раз, так як мама дуже хвилювалася і ні стоматолог, ні вона цього б не пережили ще раз, зуби ще не повністю прорізалися і вже зіпсувалися. 

Стефанія, 3 роки
Стефанія, 3 роки

Лікування всіх верхніх зубів в «медикаментозному сні» Сподобалося у нас, прокинулася і йти не хотіла. 

Полина , 1,5 года
Полина , 1,5 года

Лечение 8ми зубов во сне . Очень хорошо когда родители приходят вовремя ...обошлись 2мя часами лечения , через полгода это было бы уже 4 часа ... у деток очень стремительно разрушаются зубки! 
Чистите зубы малышам ... все больше и больше у меня пациентов в весовой категории-10кг ... такие манюни, на спинке стоматологического кресла помещаются ... берегите зубы своих детей!!!