м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

 Наш пацієнт
Наш пацієнт

Коли вибив зуб ... не варто засмучуватися, ми все виправимо

 Сашка, майже 2 роки.
Сашка, майже 2 роки.

Робота виконана БЕЗ медикаментозного сну, з використанням місцевої анестезії (в області зуба).Прилетіли спеціально зі Швеції, щоб полікувати зубки (це для тих, кому з Лівого берега Києва на Правий далеко).Прилетіли до нас лікується уві сні.. на пару днів ... квитки назад куплені ... і з соплями і червоним горлом ... накрився наш мед.сон ... але ми не опустили руки і зробили все за 2 візиту (3 четвірки -загерметізіровалі і 1 карієс в четвірці - полікували в перший візит, ... і передні зуби в другій) Сашка полетів з зубами.

 Давид 3 роки
Давид 3 роки

Сьогодні закінчили лікування всіх каріозних зубів, а їх було 12. Було не просто, але ми впоралися.Лікування проходило з елементами адаптації і за допомогою місцевого знеболювання, БЕЗ седації і медикаментозного сну.

Тимофій, 4 роки
Тимофій, 4 роки

Пролікували 11 зубів і видалили 1. І все це з елементами адаптації, домовленостями і переконаннями, без мед. сну, тільки місцева анестезія. Що не кажіть, але з гарною посмішкою людина стає набагато впевненіше. 

Максим, 3 роки
Максим, 3 роки

Мій маленький пиріжечок) Полікували 12 зубів, з адаптаціями і домовленостями. Без медикаментозного сну і седації. Хоча прийшли до нас саме на мед.сон.

Коля, 5 років
Коля, 5 років

 Сьогодні полікували 2 зуба, попереду ще 6?

Софія, 7 років
Софія, 7 років

Історія одного зуба .. Софії пролікували вже 12 зубів, і під кінець залишили 2 складні зуба. Це вже постійні зуби .. і через погану гігієни, вони так постраждали. Зараз Софії вже чистить зубки Мама 

Ілля, 7 років
Ілля, 7 років

Багато батьків в жаху, коли ми говоримо, що дитині показана коронка НА «МОЛОЧНИЙ» зуб.Навіщо ??? Він же скоро випаде ??? Скоро, та не скоро ... а ближче до 12 років відбувається зміна у дітей тимчасових зубів - на постійні? На фото видно 4,5 зуб - молочні і 6й- постійний (перший жувальний- моляр), він вже не випаде, він на все життя і на ньому збоку вже карієс, внаслідок того, що на тимчасовій 5-ці стоїть ВЕЛИКА ПЛОМБА, і так як цей зуб жувальний, його дитина навантажує і пломба складається, навіть фото полімерна !!! І батьки не помітили, як це сталося, а їжа постійно застрявала між зубами, в місці відколу і ось вам будь ласка карієс, була б там коронка, зуб не сколовся , їжа б не потрапляла, карієсу не було б. Батьки, частіше заглядайте дітям в рот ... і дуже рекомендую - чистіть дітям зуби до 10 років! 

Машуля, 3 роки
Машуля, 3 роки

Лікували 14 зубів БЕЗ НАРКОЗА і седації, тільки під місцевою анестезією. З домовленостями і балачками. Спочатку був шанс піти лікуватися в наркозі, але знайшли підхід до малюка і сьогодні закінчили повністю лікування) 

Мілана, 2 роки
Мілана, 2 роки

 Лікування 12 зубів уві сні. Загальний час лікування 3,5 години. Реставрація передніх 4-х зубів -1,5 години.