м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Машуля, 3 роки
Машуля, 3 роки

Лікували 14 зубів БЕЗ НАРКОЗА і седації, тільки під місцевою анестезією. З домовленостями і балачками. Спочатку був шанс піти лікуватися в наркозі, але знайшли підхід до малюка і сьогодні закінчили повністю лікування) 

Мілана, 2 роки
Мілана, 2 роки

 Лікування 12 зубів уві сні. Загальний час лікування 3,5 години. Реставрація передніх 4-х зубів -1,5 години. 

 
Аліна, 4 роки
Аліна, 4 роки

Реставрація 4-х зубів - 2 години !!! БЕЗ НАРКОЗА І СЕДАЦІЇ! Ви уявляєте, в один захід! До цього були 3-и прийоми з адаптацією! Р.S: передні зуби робимо виключно РЕСТАВРАЦІЇ .. не коронки і не імплантати.

Женя, 3 роки
Женя, 3 роки

Лікування уві сні, 2,5 години (з анестезією) 1-й етап: 6 зубів, з них 4 пульпіти Заснув зі словами: "підемо на піцу" і прокинувся зі словами «йдемо на піцу»)), нічого в його житті не змінилось)) тільки зубки здоровішими стали. 

Владик, 3 роки
Владик, 3 роки

Лікування 9-ти зубів в медикаментозному сні.

Дамір, 3 роки
Дамір, 3 роки

Особливий малюк. аутизм Лікування 8 -ми зубів в медикаментозному сні

Софія, 3 роки
Софія, 3 роки

Дуже гарна дівчина, але посидючості не вистачає для такої великої роботи, лікувалися уві сні. Прокинулася сказала спасибі, подарунок від феї отримала і поїхала задоволена. 

 
Мілана, 1 рік 6 місяців
Мілана, 1 рік 6 місяців

Лікування 10 -ти зубів в медикаментозному сні. Раніше її зубки лікарі сріблили .. 

Злата, 4 роки
Злата, 4 роки

Від першої фотографії до другої пройшло 3 місяці ...) спочатку зробили 2 зуба, на цьому терпіння у дитини закінчилося ((... а сьогодні прийшла як ні в чому не бувало ... такий цей вік 3-4 роки) Раніше зуби Златі посріблили ... 

Саша 1 рік 10 місяців
Саша 1 рік 10 місяців

Лікування 10-ти зубів Фото зверху ліворуч-це те що бачить мама, зверху праворуч - це те що бачу я в ході лікування! Тому, дорогі батьки, приводьте своїх дітей на огляд кожні 3 місяці. Те що побачу я, ви навряд чи побачите у своїх малюків.