м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Димка, 1,5 роки.
Димка, 1,5 роки.

Лікування 8-ми каріозних зубів в медикаментозному сні

Захар , 2.5 роки
Захар , 2.5 роки

Лікування 14 зубів в «медикаментозному сні». Були у мене на консультації і огляді 3 місяці тому, і за планом було лікування 4 зубів і в 8 зробити герметизацію (профілактика карієсу) ... так планували ... але в зв'язку із затяжними соплями не змогли почати лікування. І сьогодні, через ВСЬОГО 3 місяці 14 каріозних зубів

Марианна , 3 роки
Марианна , 3 роки

Лікування 13-ти зубів в «медикаментозному сні». Художня реставрація передніх зубів

Макс, 8 роки
Макс, 8 роки

«Коли дала зубу ще один шанс»

Саша, 3 роки
Саша, 3 роки

Лікування 10-ти зубів в «медикаментозному сні», 8 вгорі і 2 внизу. Передні зуби - художня реставрація. Поїхав Миколаїв підкорювати посмішкою.

Злата , 3 роки
Злата , 3 роки

Така маленька, 11 кг. Лікування 14 зубів в «медикаментозному сні». Підготовка до серйозної операції на серці.

Милана , 3 роки
Милана , 3 роки

Позаду лікування 7-ми зубів, залишився один зубок.Все як годиться: анестезія місцева і коффердам в процесі лікування. Звичайно ж після моєї адаптаціїОбійшлися без седації і медикаментозного сну.

Агата , 2 роки
Агата , 2 роки

Лікування в медикаментозному сні.Робота нашої феї Вікторії. Малятку лікували уві сні тільки верхні зубки, нижні удалость пролікувати без медикаментозного сну і седації ..на цьому терпіння і посидючість закінчилися ... що характерно для малюків в такому віці

Семён , 3 роки
Семён , 3 роки

Нарешті вилікували всі 12 зубів. Без медикаментозного сну і седації (як зазвичай думали що без сну не обійдемося). Але багато що залежить від довіри батьків до свого лікаря.У половини зубах були діагнозу пульпіти і періодонтити було не просто ... але ми впоралися і тепер у Сені «Голлівуд»

 Аліса, 3 роки.
Аліса, 3 роки.

Більше півроку тому ми пролікували їй 8 зубів без медикаментозного сну і седації. Як на пороховій бочці), але без сліз і істерик. І сьогодні дійшла справа до лікування передніх зубів, на яких буквально півроку тому були просто маленькі білі цяточки, а сьогодні ось так вже ... (це до того, що на проф. Огляди варто ходити раз в 3 місяці) Лікування таких «маленьких» дірочок, насправді, дуже складне для малюка в такому віці. І за фактом, вони не такі вже маленькі ..в міліметрі від розташування нерва ... Лікування проходило під місцевою анестезією і з коффердамом. Було не просто ... для такої непосиди)