м. Київ вул. Марічанская, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Тимофій, 4 роки
Тимофій, 4 роки

Пролікували 11 зубів і видалили 1. І все це з елементами адаптації, домовленостями і переконаннями, без мед. сну, тільки місцева анестезія. Що не кажіть, але з гарною посмішкою людина стає набагато впевненіше. 

Максим, 3 роки
Максим, 3 роки

Мій маленький пиріжечок) Полікували 12 зубів, з адаптаціями і домовленостями. Без медикаментозного сну і седації. Хоча прийшли до нас саме на мед.сон.

Коля, 5 років
Коля, 5 років

 Сьогодні полікували 2 зуба, попереду ще 6?

Софія, 7 років
Софія, 7 років

Історія одного зуба .. Софії пролікували вже 12 зубів, і під кінець залишили 2 складні зуба. Це вже постійні зуби .. і через погану гігієни, вони так постраждали. Зараз Софії вже чистить зубки Мама 

Ілля, 7 років
Ілля, 7 років

Багато батьків в жаху, коли ми говоримо, що дитині показана коронка НА «МОЛОЧНИЙ» зуб.Навіщо ??? Він же скоро випаде ??? Скоро, та не скоро ... а ближче до 12 років відбувається зміна у дітей тимчасових зубів - на постійні? На фото видно 4,5 зуб - молочні і 6й- постійний (перший жувальний- моляр), він вже не випаде, він на все життя і на ньому збоку вже карієс, внаслідок того, що на тимчасовій 5-ці стоїть ВЕЛИКА ПЛОМБА, і так як цей зуб жувальний, його дитина навантажує і пломба складається, навіть фото полімерна !!! І батьки не помітили, як це сталося, а їжа постійно застрявала між зубами, в місці відколу і ось вам будь ласка карієс, була б там коронка, зуб не сколовся , їжа б не потрапляла, карієсу не було б. Батьки, частіше заглядайте дітям в рот ... і дуже рекомендую - чистіть дітям зуби до 10 років! 

Машуля, 3 роки
Машуля, 3 роки

Лікували 14 зубів БЕЗ НАРКОЗА і седації, тільки під місцевою анестезією. З домовленостями і балачками. Спочатку був шанс піти лікуватися в наркозі, але знайшли підхід до малюка і сьогодні закінчили повністю лікування) 

Мілана, 2 роки
Мілана, 2 роки

 Лікування 12 зубів уві сні. Загальний час лікування 3,5 години. Реставрація передніх 4-х зубів -1,5 години. 

 
Аліна, 4 роки
Аліна, 4 роки

Реставрація 4-х зубів - 2 години !!! БЕЗ НАРКОЗА І СЕДАЦІЇ! Ви уявляєте, в один захід! До цього були 3-и прийоми з адаптацією! Р.S: передні зуби робимо виключно РЕСТАВРАЦІЇ .. не коронки і не імплантати.

Женя, 3 роки
Женя, 3 роки

Лікування уві сні, 2,5 години (з анестезією) 1-й етап: 6 зубів, з них 4 пульпіти Заснув зі словами: "підемо на піцу" і прокинувся зі словами «йдемо на піцу»)), нічого в його житті не змінилось)) тільки зубки здоровішими стали. 

Владик, 3 роки
Владик, 3 роки

Лікування 9-ти зубів в медикаментозному сні.