м. Київ вул. Маричанська, 9
м. Київ вул. Олеся Гончара, 26
Передзвоніть мені
RU UA

НАШІ РОБОТИ ДО І ПІСЛЯ

Лев, 3 роки.
Лев, 3 роки.

За один візит: 4 періодонтиту, 4 пульпіту, 4 циркулярних карієсу і з 2-ма зубами довелося попрощатися через не вірного лікування в іншій клініці

Давид, 3 роки.
Давид, 3 роки.

Адаптували і пролікували вже 8 зубів з 14-ти без мекаментозного сну і седації

Сашуля, 5 років.
Сашуля, 5 років.

Це вже досить усвідомлений вік дитини і якщо не знайти підхід до дитини в цьому віці, а починати відразу лікувати щось, тоді таке лікування приречене на провал. Ми маленькими кроками адаптували її і пролікували 14 зубів БЕЗ МЕДИКАМЕНТОЗНОГО СНА І седацией. Це її маленька - велика перемога!

Варвара, 3 роки.
Варвара, 3 роки.

Маленький і світлий дитина. Всі улюблені іграшки які вона могла принести і показати, вона приносила на кожен прийом)) Адаптували малечу і пролікували 14 зубів без медикаментозного сну і седації.

Георгій, 4 роки.
Георгій, 4 роки.

Наша любовна історія з зубами нарешті закінчилася)) Дуже сподіваюся зустрічатися тільки на проф.чістках раз в 3 місяці)) Позаду 16 вилікуваних зубів, з різними діагнозами від початкового карієсу і до пульпіту.

Артем, 3 роки.
Артем, 3 роки.

Лікування 14 зубів в медикаментозному сні. З них: 1 періодонтит (коли в зубі гній), 3 пульпіту (коли карієс вже вражає нерв зуба) і 10 циркулярних карієсу (порожнини з усіх боків зуба).

Давид, 3 роки.
Давид, 3 роки.

Прийшли до мене лікується в медикаментозному сні, але в силу фінансових обставин, вирішили спробувати адаптувати малюка. Перші пару візитів були істерики, а потім Давидик зрозумів, що нікуди йому не подітися від моєї любові до лікування його зубів. І все стало на свої місця, лежав як солдатик. Пролікували 14 зубів без медикаментозного сну і седації. Тільки з місцевим знеболенням (укол в області зуба). Всі задоволені.

Аделіна, 4 роки
Аделіна, 4 роки

Адаптували і пролікували 14 зубів без медикаментозного сну і седації

Сашуля, 1 рік 8 місяців
Сашуля, 1 рік 8 місяців

Лікування 8-ми зубів в медикаментозному сні.

 

Сашка, 5 років.
Сашка, 5 років.

Сьогодні ми закінчили лікування останніх 2-х зубів з 7-ми уражених і 1 періодонтит і 1 пульпіт проскочив.

Адаптували і полікували все як «книга пише», з місцевою анестезією, коффердамом та іншими «приємності»