Є факт, що лише 10% людей отримали від природи ідеальний прикус

Дата

11 червень 2024

Але це зовсім не означає, що ваш прикус потребує корекції.  А все тому, що правильний прикус поняття відносне і деякі особливості не вважаються  дефектом.

Еталонний прикус має виглядати так, щоб верхній зубний ряд приблизно на третину перекривав нижній.  Корінні зуби повинні стулятися.

Якщо подивитися на посмішку спереду, можна побачити так звану центральну лінію обличчя.  Передні зуби, як верхні, так і нижні повинні відповідати цій лінії

  • Якщо різці та ікла мають трохи більший кут нахилу вперед, але контакт фронтальних зубів хороший і різці стуляються краями – переживати не варто, все в межах норми.
  • Незначний нахил верхніх і нижніх різців усередину ротової порожнини не є дефектом, якщо моляри та премоляри при цьому щільно зімкнуті.
  • Буває, що верхні різці (передні зуби) не накладаються на нижні, а стикаються з ними встик.  Якщо при цьому моляри (жувальні зуби) мають щільний і рівний контакт – патології немає.

He володіючи специфічними знаннями, достатньо важко зрозуміти, чи є патологія прикусу.  Але явні порушення прикусу, які потребують корекції, ви точно  самостійно побачите.

Тому одна з цілей консультації якраз і полягає в тому, щоб зрозуміти, чи потрібно коригувати прикус і як це зробити.  Плюс профілактичний огляд ніколи зайвим не буде.

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом