Травми у стоматології

Дата

12 червень 2024

Досить часто на прийомі ми стикаємося з тим, що наші маленькі пацієнти звертаються до нас за невідкладною допомогою. Це не завжди пов’язане з болем у зубі, а іноді з тим, що дитина каталася, наприклад на самокаті, велосипеді чи роликах і невдало впала, в результаті травмувала якийсь зуб. Це трапляється дуже часто, адже діти у своїх іграх активні та часто не обережні.

Якщо таке сталося з вашою дитиною, потрібно негайно звернутися за допомогою до стоматолога, щоб зробити рентген знімок і визначити наскільки важка ситуація.

Після повної діагностики та встановлення діагнозу, ми можемо рекомендувати подальші дії. Іноді травми можуть призвести до видалення зуба, іноді ми тільки спостерігаємо за зубом, а іноді потрібне лікування.

Якщо зуб змістився чи надколовся, не потрібно самостійно намагатися поставити його на місце. Батьки часто хочуть допомогти і займаються самолікуванням, що може призвести до ще гіршого результату.

Тому, в будь-якому випадку, важливо не втрачати час і відразу звернутися до стоматолога, оскільки травми в ротовій порожнині можуть призводити до набряків або нагноєння рани та інших неприємних наслідків.

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом