Професійне чищення та її різновиди

Дата

23 червень 2024

Ми завжди кілька разів батькам нагадуємо про те, що потрібно приходити на професійну чистку раз на 3 місяці. Навіщо це потрібно?

Для того щоб запобігти карієсу, потрібно ретельно позбавлятися від нальоту. Батьки часто самостійно вдома не дочищають до кінця зуби, і з’являються каріозні порожнини. Лікар на профілактичних оглядах якісно чистить зубки і бачить, чи не з’явився новий «мікроб».

Для маленьких дітей ми використовуємо чистку за допомогою щітки і пасти. Паста абразивна, якою стоматолог вичищає пігментований наліт, тому що його в домашніх умовах вже не позбутися. Для старших та контактних дітей виконуємо чистку Air-Flow. Цей апарат добре прибирає наліт у важкодоступних місцях.

Обов’язково на консультаціях коригуємо домашню гігієну, щоб в індивідуальному порядку визначити, яка саме підійде вашій дитині. Щітка повинна бути м’якою та пухнастою, з достатньою кількістю щетин. Паста не повинна містити лаурилсульфатнатрію, барвників та іншої хімії. А також мають бути фториди, кількість яких коригується за віком дитини, та ксилітол (протикаріозний елемент).

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом