Перший візит та адаптація дитини: як це ми бачимо

Дата

10 червень 2024

Перший візит – це завжди стрес для маленького пацієнта та його стривожених батьків.

На першому етапі ми знайомимося один з одним. Якщо дитина розташована до лікаря, можна спробувати провести професійне чищення. Якщо ж дитина дуже тривожна і боїться, тоді, щоб остаточно не налякати її, краще вперше не робити нічого. Тільки знайомство щоб залишити максимально позитивні емоції.

Також на початковому етапі дуже важливо обговорити з батьками подальший план лікування та його вартість. Щоб батьки чітко розуміли, що за чим робитимуть її дитині і погоджуватись з цим планом чи ні.

Часто батьки дуже наполягають, щоб у перший візит уже починати  з лікування якогось важкого зуба, де найбільша дірка. Але саме це і є часта помилка, тому що дитина не адаптована до прийому, не розуміє що відбувається, відчуває дискомфорт і закінчується все це істерикою,  не якісним лікуванням,  та  переліковуванням.

Тому важливо починати з чогось простого, щоб подивитися, як реагує дитина на медичні маніпуляції і в разі чого запропонувати батькам альтернативні методики лікування, щоб не відбити на все життя бажання дитини відвідувати лікаря.

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом