Не потрібно ставити брекети, ящо не має бажання їх носити

Дата

12 червень 2024

Так, головне бажання. Хоч ортодонтичне лікування є «найлайтовішим» з усіх лікувань у стоматології, ваше бажання – це перше, що має бути в наявності.

Фіксація безболісна, але далі вдома зуби починає тягнути, у когось сильніше, у когось менше. Хтось навіть п’є знеболювальні. Якщо у вас відсутні деякі зуби, то між ними стоятимуть пружинки, які спочатку на тонких дугах можуть вилітати, доставляючи дискомфорт. Гвинти можуть натирати,

як і самі брекети. Брекети можуть відклеюватися, особливо якщо це велика пломба або коронка, вінір. І все це ваш час, сили, нерви, енергія. До цього треба бути готовим. Це не буде проблемою тільки для тих, хто усвідомлено йде на лікування. Хто націлений на результат, і розуміє необхідність всього, що відбувається. Хто не диктуватиме свого плану лікування, та дорікатиме за такі дрібні неприємні ситуації.

Тому, якщо ви ХОЧЕТЕ жити зі своїми здоровими зубами, суглобом, посміхатися максимально красивою усмішкою – вам зелене світло.  В іншому випадку, краще не ставте ті брекети, адже це потрібно в першу чергу вам, а не нам. Магії не буде.

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом