...

Герметизація фісур

Дата

21 червень 2024

Для чого ж потрібна і кому показана герметизація зубів

Шості зуби прорізаються у дітей у віці 5,5-6,5 років. З’являються вони позаду молочних. Найчастіше батьки не знають про те, що в дитини з’явилися перші постійні зуби, і не помічають їхньої появи. У цьому віці у дітей дуже страждає гігієна порожнини рота, через це, не встигнувши прорізатися, зуб уже починає псуватися.

На жувальній поверхні зуба є горби між якими розташовуються фісури. Найчастіше фісури в постійних шостих зубах дуже звивисті й глибокі. Там залишається їжа, накопичуються бактерії і в наслідок з’являється карієс. Саме тому у всіх дорослих це найпроблемніші зуби.

Дуже важливо вчасно зробити герметизацію і найголовніше виконувати процедуру правильно і згідно з сучасними протоколами, тоді це буде ідеальне рішення проблеми. І в майбутньому дає хороші результати. Якщо зробити неправильно процедуру, то під герметиком розвивається карієс, це і є ускладненням.

Вкрай важливо під час процедури використовувати коффердам (латексну хустку) для хорошої ізоляції від слини і ротового дихання. Найкращим варіантом буде загерметизувати зуби після повного їх прорізування, у перші 12 місяців.

Сподобалась? Поділись з друзями

Рекомендовано до читання

Зняття гострого болю

Запис до лікаря

Запис на консультацію

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінка від адміністратора найближчим часом